Hammond 1457L1202EBK Universal enclosure
HousingCurrently out of stock
Free shipping starting at 30,–
Product details
Universal enclosure 120 x 104 x 32 Aluminium Black Hammond Electronics 1457L1202EBK 1 pc.
Electrical engineering accessory type | Housing |
Item number | 8805416 |
Manufacturer | Hammond |
Category | Electronics supplies + Casing |
Manufacturer No. | 1457L1202EBK |
Release date | 27.5.2018 |
Colour | Black |
Items per sales unit | 1x |
Scope of delivery | 1457L1202EBK Universal enclosure 120 x 104 x 32 Aluminium Black |
Length | 120 mm |
Width | 104 mm |
Height | 32 mm |