Hammond 1457N1202EBK Universal enclosure
HousingProduct details
Electrical engineering accessory type | Housing |
Item number | 8791978 |
Manufacturer | Hammond |
Category | Electronics supplies + Casing |
Manufacturer No. | 1457N1202EBK |
Release date | 26.5.2018 |
Colour | Black |
Items per sales unit | 1x |
Length | 120 mm |
Width | 104 mm |
Height | 55 mm |